Україна у нас одна
Головна » 2010 » Травень » 7 » 13 тур. Харків - Електрометалург 0-1.
13 тур. Харків - Електрометалург 0-1.
09:05
На матчі проти нікопольської команди в Харкові, не дивлячись на досить дорогі квитки, був аншлаг.  Глядачі хотіли подивитися на перше поразку Єлектрометалурга у цьому сезоні. Харків обрав тактику гри на контратаках тащільну оборону з пресингом по всьому полю. Протриматися господарі зуміли тільки 80 хвилин. На 81 хвилині Олег Кот з передачі Максима Імерекова все ж таки знаходить шпарину у воротах Дмитра Стойка і забиває єдиний гол у цьому матчі. Ця поразка відкинула нашу команду з 4-го на 5-те місце.

Верес традиційно грає у нічию 0-0. На цей раз з третьою командою чемпіонату - Таврією. Також вже звично перемагають Суми. Зоря -Суми 0-1. Нафтовик зазнав поразки в принциповому протистоянні з сусідом по турнірній таблиці Титаном 0-2.