Україна у нас одна
Головна » 2010 » Квітень » 2 » 7-й тур. ЦСКА - Харків 0-2
7-й тур. ЦСКА - Харків 0-2
02:40
Після перепочинку у двох останніх матчах Харків нарешті видав гру, яку від нтого очікували. В Києві проти столичних армійців за равної гри, наші хлопці знайшли слабкі місця у захисті господарів. Хоча першого гола і довелося чекати достатньо довго. На 53 хвилині  Микола Гринченко відкрив рахунок у матчі. Цей гол став першим, що забили нападники команди у цьому чемпіонаті. Через 20 хвилин відзначився  Максим Микитенко, який встановив остаточний рахунок 2-0 на користь гостей.

Верес знову програє 15-тій команді на цей раз Сталі 1-0 і спускається на 13-ту сходинку. Суми безжально топчуть Нафтовик 2-0, який тепер міцно займає останнє місце в чемпіонаті. В центральному турі Таврія зіграла внічию з Арсеналом 0-0.